4

3

6

5

11

AREK MŁODZ

"zaproś GO"... do trzech razy sztuka. czyli ostatni dzień naszych młodzieżowych rekolekcji.:-)

W środę, 14 marca po raz ostatni spotkaliśmy się w ramach rekolekcji wielkopostnych. Tym razem nie w SCK-u, a w naszym parafialnym kościele. Młodzież naszej parafii (i nie tylko ) przygotowała i przedstawiła zgromadzonej w kościele młodzieży pantomimę ewangelizacyjną do muzyki "Lifehouse - Everything". Po sakramencie pokuty i pojednania przyszedł czas na dziękczynienie, czyli oczywiście wspólną Eucharystię, której przewodniczył ks. Mateusz Nowak - prowadzący rekolekcje. Ks. Mateusz modlił się o owoce tych rekolekcji oraz w intencji młodzieży. Celebransowi towarzyszyła nasza niezawodna Schola Młodzieżowa w poszerzonym składzie oraz Liturgiczna Służba Ołtarza, również w poszerzonym składzie (międzyparafialnym). Po Mszy Świętej przyszedł czas na to, czego zabrakło w ubiegłym roku. Ks. Łukasz Bociek, który prowadził poprzednie rekolekcje, zachęcił młodych do modlitwy wstawienniczej, której towarzyszyli wstawiennicy ze wspólnoty MAMRE Radom oraz nasi kapłani. Oczywiście owoce tej modlitwy zna tylko Pan Bóg i sami zainteresowani, ale o jej niezwykłości i potrzebie może świadczyć fakt, że ostatnia osoba wyszła z kościoła po godz. 12.00 Dziękujemy dobremu Bogu za dar tegorocznych rekolekcji. Za każdego i każdą z Was, którzy odpowiedzieliście na zaproszenie do "zaproszenia GO" do swojego życia.

Msze Święte i Nabożeństwa

Dni Powszednie

6.30, 7.00, 7.30, 18.00

Niedziele i Święta

7.00, 8.30, 9.45, 11.00, 12.30, 18.00

Święta zniesione

7.00, 8.30, 9.45, 18.00

Nabożeństwa Majowe, Czerwcowe, Październikowe

17.30

Koronka do Bożego Miłosierdzia

Codziennie - 17.45

Kancelaria Parafialna

 Poniedziałek - Piątek

16.30 - 17.30

Sobota

9.00 - 10.00

Telefon Alarmowy w Sprawie Chorych

692 352 367

 

odeszli

Polecamy

 

duch logo 2017

plus

pdr new logo www

wsd

rk