4

3

6

5

11

Ogłoszenia na Niedzielę Zmartwychwstania. 16.04.2017

1.Pragnę podziękować wszystkim za przygotowanie naszego parafialnego kościoła do przeżywania tych najważniejszych świąt chrześcijańskich: Za projekt i wykonanie dekoracji Ciemnicy i Grobu Pańskiego – ks. Łukaszowi Dybusowi. Dziękuję wszystkim, któzy pomagali ks. Łukaszowi. Za przygotowanie całości liturgii  i śpiewów ks.Piotrowi Gruszce i wszystkim ministrantom, scholi i chórowi, ks. Mirosławowi Jakubiakowi, Łukaszowi Siekowi za pomoc w przygotowaniu Triduum i posługę w konfesjonale, w adoracji.  Pani Organistce, Panom Mieczysławowi i Józefowi, Paniom za posprzątanie kościoła, Rycerzom Kolumba, Chórowi parafialnemu, Scholii, Ministrantom, poszczególnym grupom parafialnym oraz za czynny i żywy udział w liturgii i czuwaniu, wszystkim za włączenie się w przygotowanie Triduum i procesji rezurekcyjnej . Niech Wam wszystkim dobry Bóg wynagrodzi obfitością swojej łaski.

2. Dziś Mszę św. tak jak w niedzielę. Dziś przed wieczorową Mszą Św. Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Jutro drugi dzień uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego Poniedziałek w oktawie Wielkanocy. Msze Święte jak w każdą niedzielę. Taca z tego dnia jest przeznaczona na KUL. 

3.W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić niedzielę Miłosierdzia Bożego i rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia. Naszym przygotowaniem do tego święta jest nowenna do Bożego Miłosierdzia na którą zapraszam codziennie o godz. 17.45.

4.Próba dzieci klas III przed I Komunią Św. we wtorek o g. 19.00

5. Miłość ostatecznie zwycięża śmierć.  Przez Jezusa w Duchu Świętym mamy na zawsze otwartą drogę do Ojca pełnego miłosierdzia. Niech to będzie najlepsze wielkanocne życzenie: aby każdy z nas doświadczył i przyjął tę zwycięską miłość Boga Ojca. Ogarnięci Bożą miłością dzielmy się tym darem z naszymi braćmi. Potrzeba bowiem tej miłości w każdym wymiarze naszego życia, rodzinnego i społecznego. Współczesność ciągle  domaga się od nas świadectwa, że rzeczywiście tylko na Chrystusie i Jego zwycięstwie nad wszelkim złem, na głoszonej przez Niego prawdzie, sprawiedliwości i miłości można budować lepszą przyszłość. 

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny

i wiarą w sens życia.
Pogody w sercu i radości

płynącej z faktu
Zmartwychwstania Pańskiego
oraz samych dobrych spotkań

przy Wielkanocnym stole

w gronie najbliższych osób

szczerze życzą Drogim Parafianom i Miłym Gościom

wszyscy kapłani posługujący w parafii

Źródła nie znaleziono

Msze Święte i Nabożeństwa

Dni Powszednie

6.30, 7.00, 7.30, 18.00

Niedziele i Święta

7.00, 8.30, 9.45, 11.00, 12.30, 18.00

Święta zniesione

7.00, 8.30, 9.45, 18.00

Nabożeństwa Majowe, Czerwcowe, Październikowe

17.30

Koronka do Bożego Miłosierdzia

Codziennie - 17.45

Kancelaria Parafialna

 Poniedziałek - Piątek

9.00 - 10.00, 16.30 - 17.30

Sobota

9.00 - 10.00

Telefon Alarmowy w Sprawie Chorych

692 352 367

 

odeszli

Polecamy

 

rok-milosierdzia

plus

dr

wsd

rk