4

3

6

5

11

Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Miłosierdzia Bożego

 1. Zmartwychwstały Chrystus obdarza nas łaską swego miłosierdzia. Nikt, nawet największy grzesznik, nie jest jej pozbawiony. Boże miłosierdzie najbardziej przejawia się w przebaczaniu grzechów. Pan Jezus wciąż czeka, aby każdy z głębi swojego serca zawołał do Niego: Pan mój i Bóg mój, i aby On mógł w pełni okazać człowiekowi swoje miłosierdzie.
 2. Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele w Polsce Tydzień Miłosierdzia. Zachęcamy do podjęcia dzieł miłosierdzia w swoim najbliższym otoczeniu.
 3. Jutro będziemy świętować przeniesioną z Wielkiego Tygodnia uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte o godz. 7.00, 8.30 i o 18.00 . Uroczystość ta od lat obchodzona jest jako Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Chcemy otoczyć w tym dniu modlitwą każde poczęte dziecko i jego rodziców.
 4. Próby dla młodzieży przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania odbędą się w tym tygodniu w poniedziałek o godz. 19.00 i w czwartek o godz. 18.30.
 5. We wtorek 10 kwietnia Msza św. o godz. 18.00, w intencji Ofiar katastrofy smoleńskiej w jej 8 rocznicę.
 6. W piątek 13.04. zapraszamy na godz. 18.00 Na Wieczór Chwały, który poprowadzi Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea. Zapraszamy wszystkich na wspólną Modlitwę Uwielbienia, Adorację i Świadectwa. Skorzystajmy z tego zaproszenia na spotkanie z Chrystusem Zmartwychwstałym.
 7. W przyszłą Niedzielę 15.04 na godz. 19.00 zapraszamy wszystkich rodziców dzieci klas trzecich na spotkanie formacyjne.
 8. Zapraszamy wszystkich chętnych na Pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej w dniu 28 kwietnia, koszt pielgrzymki to 65 zł. Wszystkich tych, którzy się już zapisali prosimy o uregulowanie wpisowego. Wszelkie informacje u ks. Mirosława.
 9. Wczoraj, w kaplicy Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu, ks. Bp Henryk Tomasik udzielił uroczystego błogosławieństwa pięćdziesięciu ministrantom do posługi lektora w swoich wspólnotach parafialnych. Wśród nich było czterech naszych ministrantów: Kamil Adamus, Piotr Lech, Mateusz Pater i Wojciech Tokarski. Gratulujemy świeżo upieczonym lektorom i życzymy owocnej posługi w naszej Parafii.
 10. W sobotę, 14 kwietnia, rozpoczynamy nowy dziesięciogodzinny cykl katechez dla narzeczonych w parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Starachowicach.
 11. Dziękujemy paniom za posprzątanie Kościoła. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 12. Niech Pan Jezus okazuje łaskę miłosierdzia wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia. Po błogosławieństwie, pozostańmy wszyscy w Kościele by tak jak było zapowiadane w zeszłą Niedzielę, wspólnie odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego jako przebłaganie za nasze grzechy, naszej parafii i całego świata.

 

Msze Święte i Nabożeństwa

Dni Powszednie

6.30, 7.00, 7.30, 18.00

Niedziele i Święta

7.00, 8.30, 9.45, 11.00, 12.30, 18.00

Święta zniesione

7.00, 8.30, 9.45, 18.00

Nabożeństwa Majowe, Czerwcowe, Październikowe

17.30

Koronka do Bożego Miłosierdzia

Codziennie - 17.45

Kancelaria Parafialna

 Poniedziałek - Piątek

16.30 - 17.30

Sobota

9.00 - 10.00

Telefon Alarmowy w Sprawie Chorych

692 352 367

 

odeszli

Polecamy

 

duch logo 2017

plus

pdr new logo www

wsd

rk