4

3

6

5

11

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.09.2018


1. Zapraszamy na Pielgrzymkę do Krakowa – Łagiewnik śladami św. Faustyny oraz do Centrum św. Jana Pawła II. Wyjazd w najbliższą sobotę 29 września o godz. 6.00 sprzed kościoła. Są jeszcze wolne miejsca, zapisywać się można u ks. Łukasza Sieka.

2. W przyszłą Niedziele na Mszy Św. o godz. 11.00 odbędzie się poświęcenie różańców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej jak również przyjęcie do grona naszej parafialnej Liturgicznej Służby Ołtarza nowych ministrantów, którzy przygotowywali się do tej służby do tej pory jako kandydaci. Zapraszamy na wspólną Eucharystię, i prosimy o modlitwę w intencji rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej jak i naszych nowych ministrantów.

3. W sobotę 6 października, będzie organizowana jak co roku, już XI Pielgrzymka Rodziny Różańcowej Diecezji Radomskiej do Wysokiego Koła pod hasłem: „Pokój Tobie Polsko, Ojczyzno moja”. Przeżywając 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, chcemy z Różańcem w ręku dziękować za ten dar i prosić, aby kolejne pokolenie Polaków pozostało wierne Bogu, Krzyżowi i Ewangelii. Z tej też racji zapraszamy wszystkich należących do Rodziny Różańcowej na wspólną Pielgrzymkę. Zapisy na autokar w zakrystii po każdej Mszy Świętej.

4. W związku z wręczeniem w Wysokim Kole dyplomów dla osób, które w 2018 roku przeżywają swój jubileusz 25 bądź 50-lecia obecności w Żywym Różańcu lub pełnienia funkcji Zelatora prosimy o zgłaszanie do zakrystii tych osób, po każdej Mszy Św.

5. Bardzo serdecznie zapraszamy osoby pragnące śpiewać w naszym parafialnym chórze "Canticum Novum". Próby odbywają się w każdy piątek o godz. 18.30 w salce parafialnej. O szczegóły proszę pytać Panią Olę - organistkę i ks. Piotra.

6. Pragniemy również poinformować, że nasza Schola Dziecięca pod opieką ks. Piotra zdobyła wczoraj podczas VIII Scholandii w Skarżysku – Kamiennej I miejsce. Gratulujemy i życzymy sukcesów oraz dalszej owocnej pracy. I przy tej okazji zapraszamy na próby scholi dziewczynki i chłopców, w soboty o godz. 10.30 w salce.

7. Do nabycia jest Gość Niedzielny, zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. Dziękujemy paniom za posprzątanie Kościoła.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom składamy jak najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych darów i Bożego błogosławieństwa.

 

Szczęć Boże!

Msze Święte i Nabożeństwa

Dni Powszednie

6.30, 7.00, 7.30, 18.00

Niedziele i Święta

7.00, 8.30, 9.45, 11.00, 12.30, 18.00

Święta zniesione

7.00, 8.30, 9.45, 18.00

Nabożeństwa Majowe, Czerwcowe, Październikowe

17.30

Koronka do Bożego Miłosierdzia

Codziennie - 17.45

Kancelaria Parafialna

 Poniedziałek - Piątek

16.30 - 17.30

Sobota

9.00 - 10.00

Telefon Alarmowy w Sprawie Chorych

692 352 367

 

odeszli

Polecamy

 

duch logo 2017

plus

pdr new logo www

wsd

rk