4

3

6

5

11

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI Niedziela zwykła, 30 września 2018

1. Pan Jezus uspokaja swoich uczniów, mówiąc, że kto nie jest przeciwko nam, ten jest z nami. Każdy, kto grzeszy i innych nakłania do grzechu powinien się nawrócić.

2. Już jutro rozpoczyna się październik, miesiąc różańcowy. Maryja w objawieniach często zachęcała, abyśmy odmawiali różaniec. Idąc za Jej wezwaniem, zachęcamy wszystkich do codziennego wspólnego rozważania tajemnic różańcowych podczas nabożeństwa o godz. 17.30.

3. W pierwszy czwartek miesiąca przypada dzień imienin papieża Franciszka. Będziemy modlić się do Jezusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, o obfite łaski dla niego, zwłaszcza podczas modlitwy różańcowej.

4. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej miłosiernemu Sercu Jezusa za grzechy całego świata. Spowiedź podczas Mszy porannych I od godz 17.00.

5. W pierwszą sobotę miesiąca uczcimy Niepokalane Serce Maryi.
Jednocześnie raz jeszcze bardzo zachęcamy do uczestnictwa w pielgrzymce Rodziny Różańcowej naszej Diecezji wszystkich członków KŻR naszej parafii. Zapisy do środy włącznie.
Jednocześnie zapraszamy wszystkie KŻR na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św o godz 8.30.

6. Jak słyszeliśmy w liście Ks Bpa Ordynariusza odczytanym w ubiegłą niedzielę, w najbliższą srodę rozpocznie się w Rzymie Synod Biskupów poświecony młodzieży. W każdym dekanacie wyzanczony został dzień szczególnej modlitwy o dobre owoce i za młodzież. Nasz dekanat został wyznaczony na dzień 9 paźdzernika.

7. Przyszła niedziela jest pierwszą w miesiącu październiku. Ofiary złożone będą stanowiły naszą tacę inwestycyjną. Jednocześnie informujemy, że na cmentarzu parafialnym wykonaliśmy kolejny etap ułożenia kostki w alejce na nowej częsci cmentarza. Koszt to prawie 15 tys. zł.

8. Dziękujmy Paniom za posprzątanie kościoła i wszystkim wspierającym działanie i funkcjonowanie naszej wspólnoty.

9. Opiece Królowej różańca św. polecamy jubilatów i solenizantów całego tygodnia.

 

Szczęść Boże!

Msze Święte i Nabożeństwa

Dni Powszednie

6.30, 7.00, 7.30, 18.00

Niedziele i Święta

7.00, 8.30, 9.45, 11.00, 12.30, 18.00

Święta zniesione

7.00, 8.30, 9.45, 18.00

Nabożeństwa Majowe, Czerwcowe, Październikowe

17.30

Koronka do Bożego Miłosierdzia

Codziennie - 17.45

Kancelaria Parafialna

 Poniedziałek - Piątek

16.30 - 17.30

Sobota

9.00 - 10.00

Telefon Alarmowy w Sprawie Chorych

692 352 367

 

odeszli

Polecamy

 

duch logo 2017

plus

pdr new logo www

wsd

rk