4

3

6

5

11

INTENCJE MSZALNE 14.06 – 20.06.2021


Poniedziałek 14.06.2021 – bł. Michała Kozala 

6.30

+ Zbigniew Smaga 

+ Teresę Sipa 

7.00

+ Marię Kowalik

+ Janinę Pytel

+ Teresę Żłobecką 

18.00

+ Tadeusza, Genowefę Michalskich 

+ Zdzisława Wójcika ++ Wójcików 

+ Lucynę Mróz 


Wtorek 15.06.2021

6.30

+ Jana Pietrkiewicza 

++ Za dusze w czyśćcu cierpiące 

7.00

+ Władysławę Borkowską 

+ Mieczysława, Teresę Babińskich 

+ Teresę Żłobecką 

18.00

+ Józefę, Ignacego, Stanisławę Grudniów + Zofię Pocheć + Genowefę Ozdobę 

+ Juliannę, Tadeusza Panna + Janinę, Teofila Pyżyńskich + Marię Pyżyńską 

+ Antoniego Babiarza 


Środa 16.06.2021

6.30

+ Grzegorza – Krzysztofa Walkiewicza 

+ Kazimierza Szczepańskiego 

7.00

+ Stanisławę – Zofię Sasak 

+ Kazimierza w 2 rocz. śm. i Leokadię w 11 rocz. śm. Kurków

+ Mirosława Adamusa 

18.00

+ Andrzeja Krawczyka w 1 rocz. śm. 

+ Alinę Ostrowską 

+ Teresę Podgórską 


Czwartek 17.06.2021 – św. Brata Alberta

6.30

+ Lucynę Mróz 

+ Ninę Dróżdż 

+ Jana Bębasa

7.00

+ Jana Gryczkę

+ Marię Kowalik 

+ Jana Pietrkiewicza 

18.00

+ Jerzego Orzechowskiego 

+ Tadeusza Sadło 

+ Annę Kowalczuk 


Piątek 18.06.2021

6.30

+ Helenę Maszczyk w 3 rocz. śm. + Michalinę, Józefa, Jana, Katarzynę, Halinę, Ryszarda, Reginę, Władysława, Renatę, Martę, Irenę Maszczyk 

+ Adama Czerwińskiego 

+ Tadeusza Karwackiego 

7.00

+ Marię Kowalik 

+ Lucynę Mróz 

+ Teresę Sipa 

18.00

+ Bronisławę, Jana, Franciszka, Wiktorię, Alojzego, Tadeusza Szarpaków ++ Szarpaków 

+ Alicję Milicką + Beata, Tomasza Ozdobów

+ Andrzeja Palińskiego  


Sobota 19.06.2021 – św. Romualda 

6.30

+ Rafała Smolika ++ Jałochów 

+ Zbigniewa Smagę 

+ Jana Bębasa 

7.00

+ Elżbietę Loranty 

+ Stanisławę – Zofię Sasak 

+ Mariana Capierzyńskiego 

18.00

+ Emilię, Wincentego Sochów 

+ Wandę, Mieczysława, Janusza Durlejów ++ Żukowskich, Durlejów 

XII Niedziela Zwykła – 20.06.2021

7.00

+ Mieczysława Pomorskiego 

+ Władysławę, Leona, Józefę, Wincentego, Irenę, Daniela Gajewskich + Elżbietę Zarzycką + Katarzynę, Mariannę, Jana, Józefa, Stanisława, Krystynę, Wandę, Jerzego Wasińskich 

9.00

+ Annę Siwierską w rocz. śm. 

+ Adama, Janinę, Franciszka Migusów 

10.30

Dz/bł w 25 rocz. ślubu Agnieszki i Marka Stanickich o Boże błog., opiekę NMP i wszelkie potrzebne łaski 

Dz/bł w 20 rocz. święceń kapłańskich Ks. Krzysztofa Nowosielskiego o Boże błog., opiekę NMP Matki Kapłanów

I Komunia Święta Zofii Jop

12.00

Dz/bł w 36 rocz. ślubu Elżbiety i Szymona Jaroszyńskich o Boże błog., opiekę NMP i wszelkie potrzebne łaski 

Dz/bł w 11 rocz. urodzin Julii o Boże błog., i opiekę NMP 

18.00

+ Władysława, Katarzynę Lamer

Msze Święte i Nabożeństwa

 

Dni Powszednie

6:30, 7:00, 18:00

 

Niedziele i Święta

7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

 

Święta zniesione

7:00, 9:00, 18:00

 

Nabożeństwa Majowe, Czerwcowe, Październikowe

17:30

 

Koronka do Bożego Miłosierdzia

Codziennie o godz. 17:45

Kancelaria Parafialna

Poniedziałek - Piątek

16:30 - 17:30

 

Sobota

9:00 - 10:00

 

Telefon dyżurny (kancelaria)

608 725 533

 

Telefon do Ks. Kapelana Szpitala

692 352 367

 

Polecamy

 

fb icon 325x325

 

 

images

 

youtube nowe funkcje 2017 1180x807 

duch logo 2017

 

plus

 pdr new logo www

 wsd

 

rk