4

3

6

5

11

PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCY

7 maja 2023
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
1. Dziś w piątą niedzielę Wielkanocy, w roku Jubileuszu, dziękujemy za dar sakramentu kapłaństwa i za wszystkich kapłanów i siostry zakonne, którzy pracowali w naszej Parafii. Dziękujemy ks. Karolowi Kowalczykowi za wygłoszone Słowo Boże i odsłonięcie portretów byłych Proboszczów naszej Parafii. Gromadzimy się na Eucharystii, która jest darem nieskończonej miłości Boga. Możemy ten Wielkanocny Sakrament przyjąć i pozwolić, aby przemieniał nas wewnętrznie, czynił nas coraz bardziej podobnymi do Chrystusa.
2. W związku z Jubileuszem naszej Parafii, 28 maja dziękując za dar sakramentu małżeństwa chcemy uczcić małżonków, którzy w tym roku przeżywają jubileusz 25, 40, 50 i 60 – lecia małżeństwa specjalnym błogosławieństwem i gratulacjami Ks. Bp. Ordynariusza. Prosimy zgłosić w kancelarii lub zakrystii imiona i nazwiska Jubilatów do przyszłej niedzieli.
3. W poniedziałek, 8 maja, przypada uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
4. W sobotę, 13 maja, w liturgii wspominamy Matkę Bożą Fatimską oraz rocznicę zamachu na Świętego Jana Pawła II. Wobec nieustających ataków na jego osobę, mając przed oczami wydarzenia z 13 maja 1981 roku, tym bardziej wpatrujmy się w jego święte życie, na jego wzór starajmy się żyć w pełnej komunii z Panem Bogiem. O godz. 17.00 Nabożeństwo Fatimskie. Modlitwa Różańcowa i procesja z Figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła.
5. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Uroczystość I Komunii. Spowiedź w sobotę o 9.00.
6. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w modlitewnym uwielbieniu Matki Bożej codziennie o godz. 17.30.
7. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
8. Pierwsza niedziela maja dla Rycerstwa Niepokalanej to szczególny czas oddania Niepokalanej. Przed każdą Mszą przed kościołem osoby z Rycerstwa Niepokalanej będą zapraszać do Rycerstwa, wręczać obrazki dzieciom, młodzieży, dorosłym. W przyszłą niedzielę po Mszy o 9.00 spotkanie w salce.
9. Dziś po Mszy Świętej o godz. 9.00 w zakrystii zostało poświęcone miejsce pamięci organizatorów i proboszczów naszej Parafii. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.00 zostanie poświęcona w podziemiach kościoła piscina – miejsce na wodę, mającą kontakt z Najświętszym Sakramentem.
10. Solenizantom i jubilatom najbliższego tygodnia składamy serdeczne życzenia wraz z modlitwą.

Msze Święte i Nabożeństwa

 

Dni Powszednie

6:30, 7:00, 18:00

 

Niedziele i Święta

7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

 

Święta zniesione

7:00, 9:00, 18:00

 

Nabożeństwa Majowe, Czerwcowe, Październikowe

17:30

 

Koronka do Bożego Miłosierdzia

Codziennie o godz. 17:45

Kancelaria parafialna

                                                                                                 Poniedziałek - Piątek

                                                                                                         16:30 - 17:30

                                                                                                                                       Sobota

                                                                                                             9:00 - 10:00

                                                                                                       Telefon dyżurny (kancelaria)

                                                                                                                 608 725 533

                                                                                                                Telefon parafialny

                                                                                                                   41 274 63 03

                                                                                   Telefon do                           Ks. Kapelana Szpitala

                                                                                                                     692 352 367

 

Polecamy

 

fb icon 325x325

 

 

images

 

youtube nowe funkcje 2017 1180x807 

duch logo 2017

 

plus

 pdr new logo www

 wsd

 

rk

 

https://aar-healthcare.com/slot/https://dek.chula.ac.th/uploads/truewallet-slot/https://covid19.dairikab.go.id/slot-server-luar/http://ojs3.bkstm.org/slot-luar-negeri/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-demo/https://pamor.tangerangselatankota.go.id/uploads/akun-pro-kamboja/https://pamor.tangerangselatankota.go.id/uploads/slot-deposit-pulsa/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-server-luar/http://sisumaker.sumutprov.go.id/slot-deposit-pulsa/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-deposit-dana/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-deposit-dana/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-demo/https://www.univbaru.ac.id/slot-zeus/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-deposit-pulsa/http://sistemasi.ftik.unisi.ac.id/pages/slot-server-luar/https://inspektorat.enrekangkab.go.id/slot-deposit-pulsa/https://aar-healthcare.com/gates-of-gatot-kaca/https://www.univbaru.ac.id/slot-server-luar/https://www.univbaru.ac.id/slot-demo/https://sisumaker.tapselkab.go.id/slot-deposit-pulsa/https://sisumaker.tapselkab.go.id/uploads/slot-demo/https://layanan.gorontalokab.go.id/assets/slot88/https://layanan.gorontalokab.go.id/assets/slot-demo/http://jih.fh.unsoed.ac.id/pages/akun-pro-thailand/https://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/public/slot-deposit-ovo/https://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/public/slot-deposit-dana/https://layanan.gorontalokab.go.id/cloud/slot-deposit-dana/https://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/public/slot-gacor/https://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/uploads/data-hk/http://aset.gorontalokota.go.id/rkbmd/pdf/-/slot-deposit-pulsa/http://aset.gorontalokota.go.id/rkbmd/pdf/-/slot-demo/https://slot-deposit-pulsa.ojs.stikeslandbouw.ac.id/https://slot-dana.ojs.stikeslandbouw.ac.id/https://slot-demo.ojs.stikeslandbouw.ac.id/https://slot-gacor.ojs.stikeslandbouw.ac.id/